Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ateist sitesin den allaha mektup !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burkay

New member
(Seyfullah putkıran taradından silindi )

şimdik arkadaşlar allah bu insana akıl fikir versin ve sonunda hidayete erdirsin derim bu insan da ateist sitesinde yönetici hocam diyorlar !

eğer bu hoca bunları yazarsa vay bu hocanın öbür dünyadaki haline !

şuraya bak ilmi kısıtlı olan bu zata siz ne cevap yazardınız ?

cüneyt

New member
Bunu okurken yarıda bıraktım çileden çıktım allah ıslah eylesin...

En'am suresi
125 »« Allah kimi doğru yola iletmek isterse onun kalbini İslâm'a açar; kimi de saptırmak isterse göğe çıkıyormuş gibi kalbini iyice daraltır. Allah inanmayanların üstüne işte böyle murdarlık verir.

Neml suresi
4 »« Şüphesiz biz, ahirete inanmayanların işlerini kendilerine süslü gösterdik; o yüzden bocalar dururlar.

Mü'min Suresi
70 »« Onlar, Kitab'ı ve peygamberlerimize gönderdiklerimizi yalanlayanlardır. Onlar yakında (gerçeği) anlayacaklar!
71 »« O zaman boyunlarında demir halkalar ve zincirler olduğu halde, sürüklenecekler,
72 »« Kaynar suda,sonra da ateşte yakılacaklardır.
73 »« Sonra onlara: Allah'ı bırakıp da koştuğunuz ortaklar nerededir? denilecek.
74 »« O Allah'tan başka (taptıklarınız). Onlar da:"Bizden uzaklaştılar, zaten biz önceleri hiçbir şeye tapmıyorduk", diyecekler.İşte Allah kâfirleri böyle şaşırtır.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
sevgi değer kardeşlerim okuyan şimdiye kadar, bu mantık dışı yazıyı okumuştur. onun için uzamasın sildim.. burası islam forum bizler değerlerimizi korumak zorundayız.. kişi biliyorum zannetmiş ve hatalara düşmüş, işine yarayan bilgileri , işine yardığı gibi bir kulp bulmuş ve yazmış her yazdığı cümlenin bir cevabı var , ama bu yazıya cevap veripte, itibar kazandırıcak değilim, burda Allah a inanmayan bir kişinin Allah a olan isyanı var . tabi buda garip bir durum olmadığını savunduğunuz birine neden mektup yazarsınız ki hiç akıl karı değil sizi DOn kişot musunuz? madem var olduğuna inanıyosunuz , inanıyosunuz çünkü üşenmemiş mektup yazmışsınız. ozaman şunu söylim zannettiğiniz kafanızda çizdiğiniz yaratıcı Allah değil, zannettiğinizden çok uzak ve münezzehtir. bu mektubu yazan şahısın dikkatine Allah ı tanımak istersen , tanıyanlardan dinle.... anladığın gibi hüküm verme.... bu yazıyı ordan bize sunan sayın burkay dilerseniz bu cevabıda oraya ulaştırın , akıllarını başına alsınlar mantıksız bir işe kalkışmasınlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt