Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah'ın Sonsuz Delilleri - Belgesel

fetih

New member
Katılım
16 Şub 2007
Mesajlar
1,994
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Tanıtım:
Milyarlarca yıl önceki evren, bugün algıladığımız evrene ne kadar benziyor? Eğer yerçekimi şimdikinden biraz daha farklı olsaydı Dünyamız nasıl olurdu? Dünyanın en küçük elektrik motorunu barındıran canlı hangisidir? Canlılar nasıl günümüz teknolojisinden daha üstün özelliklere sahip olabiliyorlar? Canlılardaki taklit edilemeyen tasarım özellikleri nasıl ortaya çıkmıştır?

Bu gibi soruların cevaplarını "Allah'ın Sonsuz Delilleri" isimli İnteraktif CD'de bulabilirsiniz. Çarpıcı resimlerle ve ilgi çekici animasyonlarla dolu, kullanımı kolay tasarımlı sayfaları ile konuları rahatlıkla takip edecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

İnteraktif CD'deki tüm konular; 11 flash animasyon, 24 belgesel film, 15 sesli anlatım dosyası, bilginizi ölçebileceğiniz testler, wallpaperlar, kısa bilgiler, oyunlar ve afiş sergisi eşliğinde size sunuluyor.

Not: İnndireceğiniz iso dosyasını nero vb. programlarla cd'ye yazdırabilirsiniz veya WinIso gibi bir programla arşivi açıp, hard diskinize kaydedip, çalıştırabilirsiniz.

İNDİRİN
http://www.inndir.com/inndir.php?id=23030

BOYUT : 603 MB.
 
Üst Alt