Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah ile tanışmak...

Mahfuz

New member
Katılım
9 Haz 2006
Mesajlar
158
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
42
Konum
Ýstanbul
Aranızda Allah ile tanışmak, görüşmek, konuşmak, sohbetleşmek isteyen var mı?
 

Mahfuz

New member
Katılım
9 Haz 2006
Mesajlar
158
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
42
Konum
Ýstanbul
inşallah.

bir zamanlar Allah Dostları bu memlekette aşikar idiler. herkes tanır bilirdi. Onlardan dua istemeye gidenler, öğüt almak için gidenler çoktu. Hak yoluna gönül vermiş insanlar da müridi olur eğitimlerine girerlerdi. herkes onları bilirdi. derviş, sufi derdi halk onlara. pek hürmet ederlerdi, severlerdi. çok güzel bir geçmişimiz var. ecdad İslam'a çok hizmet etmiş. İslamca yaşamış, dünyaya hükmetmiş. sonra sonra ilim irfan saçan bu kapılar çalınmaz olmuş. insanlar dünyaya meyletmiş iyice. iman zayıflamış. batının oyuncakları süslü gelmiş halka. modernlik demişler çağdaşlık demişler. Allah Dostlarını hepten terk etmişler.

halbuki Allah'ın sevdiği kullar idi onlar, sevgilileri idiler. halk Onları terk edince Allah'da halkı terk etmiş. koskoca imparatorluk, koskoca bir cesede dönüşmüş. püf demiş birisi, yıkılıvermiş. Allah dargın, Dostları dargın... yüzümüze bakmıyor Allah. dışlamışız Onu hayatımızdan. süslü oyuncaklarımız ile oyunlara, hayallere dalmışız.

dünya üzerindeki müslümanların içler acısı hali sırf bu yüzden. biz hepbirlikte kafir olmadan kafirler bizi bırakmaz. bir tanemiz bile kalmayana kadar hepimizi öldürmek isterler.

geçen haberlerde bush ve blairin konuşmasını duymadınız mı? müslümanlar hakkında aralarında gizli gizli konuştuklarını.

çözüm Allah ile tekrar barışmakta. bunun tek yolu O'nun sevgililerini arayıp bulmak. tekrar eski günlerimize geri dönmek. terk ettiğimiz o ilim irfan kapılarını çalmak.
 
Üst Alt