Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Akdamar Kilisesi açılışa hazır

türkmani

New member
Katılım
1 Ara 2006
Mesajlar
228
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Yaş
44
Akdamar Kilisesi açılışa hazır
Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan tarihi Ermeni Kilisesi’nde yapılan restorasyon ve çevre düzenlemeleri tamamlandı.
VAN - Van Gölü üzerinde Kutsal Haç adına Vaspurakan Kralı 1. Gagik tarafından 915-921 yılları arasında Keşiş Manuel’e yaptırılan ve Ermeni mimarisinin önemli eserleri arasında yer alan kilise, Kültür ve Turizm Bakanlığının yaptığı ihaleyle Kartalkaya firması tarafından 2006’da başlayan çalışmayla restore edildi. (2 milyon 600 bin ytl)

ne güzel bizim ne kadar anlayışlı ne kadar demokratik ve laik bir devlet olduğumuzun bir göstergesi. şunu da belirtmek gerek, biz bunu yaparken ermeniler neler yapıyor? bişeyler yaparken, kime yaptığımızı buna layık olup olmadığını iyi değerlendirmek lazım. başkalarını memnun etmek için kendi halkımızı, kanı yerde kalan milletimizi ve onların acılarını unutmamak gerek. hep biz acı çekip hep biz mi feragat edeceğiz?????? :mad: :mad: :mad:


262288.JPG
 

Mücahid

New member
Katılım
17 Mar 2007
Mesajlar
2,553
Tepkime puanı
223
Puanları
0
Yaş
56
Konum
Tr
Allah razı olsun kardeşim.Son günlerin popüler kilisesi neyin yatırımıysa.hAA DİYALOG ARAYIŞLARINA YENİ BİR AÇILIM İMİŞŞŞŞ!!!!
 

Asya

New member
Katılım
27 Eyl 2006
Mesajlar
1,020
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
37
Konum
Ýstanbul
bediüzzaman da papazlarla görüşürmüş.Allaha inkara karşı beraber savaşalım dermiş.
şu zamanda bu mümkünmü bilmiyorum ama Allah hayırlısını nasip etsin.
 
Üst Alt