Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba

Selam,
    Aradan epey zaman geçmiş. Yıllar önce burada çok vakit harcamıştık. Forumun açık olduğu haberi gelince bir girip bakayım dedim. Acaba o günlerden kalan kimse var mı buralarda?

Aleyküm selam chamdali !
    Merhaba nasılsın iyimisin. Ben de ara sıra bakıyorum ama, millet twitter face ınstagram derken buraya uğramıyor.
    Hep derdik malayani işler insanların daha çok hoşuna gidiyor diye, ne yazık ki üzülerek görüyoruz.
    Senden haber almak sevindirdi beni. Umarım yeniden görüşüp tartışma imkanımız nasip olur.
    Görüşmek üzere, hoşçakal.
    Derdi; Allah'ın (cc) rızası olanlara selam olsun!

Yorum yap

İnşaallah bu mesajı gçren arkadaşlar yine online olurlar. Ben arasıra bakacağım.
      Tekrardan burayı canlandıralım, burası bizim mahallemiz.
      Bizler tabiri caizse burada büyüdük. Hayatın bazı zorluklarının bizleri ayırmasına fırsat vermeyelim, olur mu?
      Derdi; Allah'ın (cc) rızası olanlara selam olsun!

Yorum yap

radikal Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Aleyküm selam chamdali !
        Merhaba nasılsın iyimisin. Ben de ara sıra bakıyorum ama, millet twitter face ınstagram derken buraya uğramıyor.
        Hep derdik malayani işler insanların daha çok hoşuna gidiyor diye, ne yazık ki üzülerek görüyoruz.
        Senden haber almak sevindirdi beni. Umarım yeniden görüşüp tartışma imkanımız nasip olur.
        Görüşmek üzere, hoşçakal.
        Eyvallah Radikal Kardeşim, iyiyim şükür.
        Pek hareket kalmamış burada. Sosyal medya forumları bitirdi
        Hayırla kalasın.

Yorum yap

Aleyküm selam.
          Ara ara bakıyorum. Mesajlarınızı görünce sevindim.
          Allah'a emanet...
          CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X