Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Google'de Islamforum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Google'de Islamforum

Uzun bir Google arama motoru Otimasyonnu calisma sonrasinda sitemizi Google'de islam kelimesinde 5'inci siraya getirmeyi basarmis bulunmaktayiz.

Google
    Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir...
    D
    ünya Bir Bekleme Odasıdır,Çağrılınca Gireceğiz..(IlyasKüçük
    )

Allah razı olsun İlyas Bey.

İnşallah bu emeklerinizin ecrini en hayırlı şekilde bahşeder Allah Zülcelal Hazretleri...

Ve tevekkel alellah ve kefa billahi vekila

Ne olursan ol, nerde olursan ol, nasıl olursan ol.
    Ümit ve sabırla O'nu bulabilmeye,
    Bir sebep, bir yol, bir nefes ol.

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

sık kullanılanlar bölümüne özellikle eklemedim. Her seferinde arama bölümüne islamforum yazıyordum. İlk önceleri hemen hemen tamamına yakın ismini yazıyordum. Öyle geliyordu, şimdi ise; islamf yazdığımda üçüncü olarak geliyor. inşaallah birinci sıraya gelir kısa zamanda. Sizler de aynı yoldan girin. Ne kadar aranırsa, o kadar özellkileri karşımza çıkıyor. Karınca misali bir benim uğraşmam ile ne olur demeyelim. Bakın, öeğer bizim de haberimiz yokken İlyas kardeşimiz neleri hedefleyerek çalışmalar yapmış. Bir gün bir ihtiyaç sahibi, İslam ile ilgil bir şey aklına takıldığında "islam" yazar yazmaz karşısına forum sayfamız gelse, o kişi de meramını bu sayfada herhangi bir kardeşimizin yazdığı ile ihtiyacını giderse ve Rabbim razı olsun dese; ve o an kabul makamı da hicap perdelerini aralamış bir halde bu duaya icabet buyursa; BU FORUM YANAR EY MÜSLÜMAN, YANAR ! AŞK İLE MUHABBET İLE; YANAR !

yananlara, "selam" olsun.
      Derdi; Allah'ın (cc) rızası olanlara selam olsun!

Yorum yap

MaşaALLAH MaşaALLAH....

Yorum yap

Allah bu güzelliği daim etsin inşaallah kardeşler..Amin..
          ben beni bıraktığımda,sen beni bırakma Ya Rab!!!

Yorum yap

İslamforum.net

Bence ilk 3'e de girecek

selametle..
            CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X