Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acilen yardim...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acilen yardim...

Selam dostlar;Foruma yazi asmakta zorlaniyorum?Her seferinde;

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu:
    1. To be able to post links or images your post count must be 50 or greater. You currently have 12 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

bu sekilde bir yazi cikmaktadir...Selam dostlar...

[QUOTE=Turac_80;154312].......
    1. To be able to post links or images your post count must be 50 or greater. You currently have 12 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.
    QUOTE]

Aleykum Selam.
    1.Mesajlarınızın sayısını 50 veya daha fazla olmalıdır bağlantıları veya görüntüleri Mesajı edebilmek. Şu anda 12 mesaj var.

Lütfen mesaj, daha sonra size mesaj göndermek edebilecektir bağlantıları kaldırın.
    Yeni üye olmanızdan her halde......</SPAN></SPAN>

Yorum yap

Aynen öyle...

Ve tevekkel alellah ve kefa billahi vekila

Ne olursan ol, nerde olursan ol, nasıl olursan ol.
      Ümit ve sabırla O'nu bulabilmeye,
      Bir sebep, bir yol, bir nefes ol.

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

bekir Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Aynen öyle...

Selam:E buna bir care dostlar,Bak madurlugu cekiyorum..Yada gel sunu msn de halledelim bir yazimi benim adima oraya tasi...

Yorum yap

Turac_80 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          Selam:E buna bir care dostlar,Bak madurlugu cekiyorum..Yada gel sunu msn de halledelim bir yazimi benim adima oraya tasi...
          Bence siz hiç endişelenmeyin 2 gündür üyesiniz artık maşallah 16 mesajınız var, bu hızla İslam forumdakı bu "madurlugunuz" çabuk geçer.

Yorum yap

Peris Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Bence siz hiç endişelenmeyin 2 gündür üyesiniz artık maşallah 16 mesajınız var, bu hızla İslam forumdakı bu "madurlugunuz" çabuk geçer.

Selam Dost Peris,Zaman iste sorun bu hic bir forum yokki sevdigim binleri gecmesin mesajimiz ama su an cevap vermek zorunda oldugum bir konu var ve iki gün icerisinde izine ayriliyorum o nedenle zaman gecer kaybolur cevap endisesi tasiyorum.Selam dostlar...

Yorum yap

[QUOTE=Turac_80;154318]Selam:E buna bir care dostlar,Bak madurlugu cekiyorum..Yada gel sunu msn de halledelim bir yazimi benim adima oraya tasi...[/QUOTE]

Dur bakalım ihtiyar, senin için ne yapabiliriz, bekle bir bakalım...

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

[QUOTE=bekir;154328]
                Turac_80 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Selam:E buna bir care dostlar,Bak madurlugu cekiyorum..Yada gel sunu msn de halledelim bir yazimi benim adima oraya tasi...[/QUOTE]

Dur bakalım ihtiyar, senin için ne yapabiliriz, bekle bir bakalım...

Bekleye bekleye kök saldik iki günde eli bastonlu sisko dede olduk masallah.Bekliyorum dost Bekir...

Yorum yap

Şimdi bir dene, olmuyorsa bana MSN den ulaş kardeşim.

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X