Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bekir nerede?....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bekir nerede?....

Sanirim Bekirin burda olmayisi belli oluyor.Gerci son konudaki yazilara benimkide dahil ceza yagdirirdi ama yinede boslugu fark ediliyor.Bir müsgülümü var acaba yardimci olma imkanimiz varmidir.Bilenlerden rica,....

Bekir abinin yokluğu tabiki çok belli oluyor.Bekir abi hac vazifesini yapmak üzere kutsal topraklara gitmiştir.İnşallah çok yakın zamanda aramıza katılacaktır.

İmandır o cevher ki, ilahi ne büyüktür!..
    İmansız olan paslı yürek sinede yüktür...

Yorum yap

samanyolu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Bekir abinin yokluğu tabiki çok belli oluyor.Bekir abi hac vazifesini yapmak üzere kutsal topraklara gitmiştir.İnşallah çok yakın zamanda aramıza katılacaktır.

Tesekkür ederim bilgilendirdigin icin.Neden haberimiz olmadi acaba.Her neyse benim hakkim varsa helaldir zaten...Allah hakiyla hac edenlerden eylesin Insallah..

Yorum yap

Hacı bekir abi

Haber etmeden gitti gerçekten. Gerçi gittikten sonra haberim olmuştu ama Dua isteyemedik. İnşaAllah dua etmiştir bize.

Zemzem hurma da isteriz de.. Teknoloji o kadar gelişmedi, şimdilik kendisi yesin bekir abim.

selametle..
        CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

http://www.islamforum.net/oku-dusun-...c-sevdasi.html

Bekir abinin hacca gideceği bu konuda belirtilmişti demekki gözünüzden kaçmış.

Yorum yap

Tüh.. Kaçırmışız. Duayı kapan kapmış zamanında. Biz nerelerde gezerdik Allah bilir.

Hocamla IMF senin AB benim..

selametle..
            CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

Selamunaleyküm.

Allah'ın izniyle yine beraberiz. Hem değerli arkadaşlarımın, hem İslam Forum'un yokluğu gerçekten zor geçti. Allah şahit ki, benden talep edilmiş özel dualar dışında da, tüm forum arkadaşlarıma ve İslam Forum'a hem Kabe'de hem Arafat'ta gönülden, ısrarlı dualar ettim. İnşaallah Rabb Taala makbul eyler.

Ve tevekkel alellah ve kefa billahi vekila

Ne olursan ol, nerde olursan ol, nasıl olursan ol.
              Ümit ve sabırla O'nu bulabilmeye,
              Bir sebep, bir yol, bir nefes ol.

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

Aleykümselam bekir abi Hoş geldin seni aramızda görmek çok mutlu etti. rabbim İnşallah Hac vazifeni kabul etsin.Dualarında bizleri unutmadın Rabbim razı olsun inşallah.

Yorum yap

metin mete Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  Sanirim Bekirin burda olmayisi belli oluyor.Gerci son konudaki yazilara benimkide dahil ceza yagdirirdi ama yinede boslugu fark ediliyor.Bir müsgülümü var acaba yardimci olma imkanimiz varmidir.Bilenlerden rica,....
                  metin abicim helhalde bekir abimizden uyarı ve ceza almayı özlemişsin en kısa zamandagelir inş.
                  En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır. (Malcolm X)

Yorum yap

Hoşgeldin, Allah kabul etsin abi, inşallah bizlerede nasip olur oralara gitmek.Dualar için Allah razı olsun.
                    “Bu din garip başladı, garip devam edecek ve garip bitecektir. Ne mutlu o gariplere.” (Müslim, İbn-i Mace)

Yorum yap

casus021 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      metin abicim helhalde bekir abimizden uyarı ve ceza almayı özlemişsin en kısa zamandagelir inş.

Som agizli olma yigenim,ben haksizlik yapilmasin diyorum.Yoksa ne önemi var cezanin veya bilmem neyin...

Yorum yap

Allah layiki ile Hac edenlerden eylesin Insallah Bekirim...

Yorum yap

bekir abimiz hoşgeldiniz rabbim kabul etsin gitmeyenlerede nasip etsin metin abi som agızlıkla lakası yok bizimkide latife olsun diye yazdım yoksa herhangi bir art niyet yok
                          En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır. (Malcolm X)

Yorum yap

bekir abi aramıza hoş geldin burda yokluğunu hissetmemek mümkün değil Rabbim bizlerede nasip eder inşALLAH..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X