Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Niçin bu kadar ziyandasınız...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@radikalislam

Bende msn ime bu adresi : [email protected] eklemistim. Hic göremeyince radikalislam abi beni msn ine kabul etmedi demistim Megerse hic yokmus. Hakkini helal et insaallah lakin benimkisi hüsn-ü zan idi.
    İmtisali cahidu fillah olubtur niyetim,
    Dini islamın mücerred gayretidir gayretim.
    Fazlı Hak ve hikmeti cündü ricalullah ile,
    Ehl-i küfrü serteser kahreylemektir niyetim.
    Embiyau evliyaya istinadım var benim,
    Lütfü Haktandır hemen ümidi fethu ve nusratım.
    Nefsim ve malımla nola kılsam cihanda içtihad,
    Hamdülillah var gazaya sad hazaran rağbetim.
    Ey Muhammed! Mucizatın Ahmedi muhtar ile,
    Umarım galib ola Edayı dine devletim!

Yorum yap

alptraum Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Salt reklam olmadigi müddetce link alis-verisinin acilmasi sitenin yükselmesindede katkisi olacaktir. Benim siteme link verilmisti bu siteden ve bende karsilikli link alisverisi yaptim otomatik olarak. Bu is te islamforum daha karli cikti. Siteden linklerin disa cikmasi site icin önemlidir heleki büyük siteler icin.

Simdilik aklima bunlar geldi.

Çok haklısın Alp. İslam Forum senin dediğin bu alış verişi reddetmiyor. Belli kurallar dahilinde yapılmasının muhakkak faydasın var. Zaten bu yol İslam Forum da TopListe bölümünde yayımlanmak kaydı ile serbest.

Ve tevekkel alellah ve kefa billahi vekila

Ne olursan ol, nerde olursan ol, nasıl olursan ol.
      Ümit ve sabırla O'nu bulabilmeye,
      Bir sebep, bir yol, bir nefes ol.

Bütün Tağutları Red...

Yorum yap

bekir Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

Çok haklısın Alp. İslam Forum senin dediğin bu alış verişi reddetmiyor. Belli kurallar dahilinde yapılmasının muhakkak faydasın var. Zaten bu yol İslam Forum da TopListe bölümünde yayımlanmak kaydı ile serbest.
        Toplist kaldirilmis artik. Benim bir blogum vardi o siralar topliste link eklemistim ama artik kaldirilmis. Site tanitma linki ya da karsilikli link alisverisi ya toplist ya da linkback ile oluyor. Toplist kaldirildigina göre ki, Sitede vbseo kullaniliyor ve vbseo da linkback özelligi vardir. Diger vbseo kullanicilari ile konularda benzerlik tasiyan ya da konu icerisinde diger siteye link ile ping yollamaktir ve bu ping benim siteye müzik bölümünden biryerden gelmisti islamforumda bende kabul ettim. Lakin bu otomatiktir. Cok önemli bir husus degil aslinda benimkisi konuyu okuyunca nacizane tavsiye.
        İmtisali cahidu fillah olubtur niyetim,
        Dini islamın mücerred gayretidir gayretim.
        Fazlı Hak ve hikmeti cündü ricalullah ile,
        Ehl-i küfrü serteser kahreylemektir niyetim.
        Embiyau evliyaya istinadım var benim,
        Lütfü Haktandır hemen ümidi fethu ve nusratım.
        Nefsim ve malımla nola kılsam cihanda içtihad,
        Hamdülillah var gazaya sad hazaran rağbetim.
        Ey Muhammed! Mucizatın Ahmedi muhtar ile,
        Umarım galib ola Edayı dine devletim!

Yorum yap

Toplist kaldirilmis artik. Benim bir blogum vardi o siralar topliste link eklemistim ama artik kaldirilmis. Site tanitma linki ya da karsilikli link alisverisi ya toplist ya da linkback ile oluyor. Toplist kaldirildigina göre ki, Sitede vbseo kullaniliyor ve vbseo da linkback özelligi vardir. Diger vbseo kullanicilari ile konularda benzerlik tasiyan ya da konu icerisinde diger siteye link ile ping yollamaktir ve bu ping benim siteye müzik bölümünden biryerden gelmisti islamforumda bende kabul ettim. Lakin bu otomatiktir. Cok önemli bir husus degil aslinda benimkisi konuyu okuyunca nacizane tavsiye.
          cok uzun süre sitede gelen giden linkback's lere bakmamistik, demin baktigimda bircok linkback toplanmisti ve hepsini aktif yaptik.
          Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir...
          D
          ünya Bir Bekleme Odasıdır,Çağrılınca Gireceğiz..(IlyasKüçük
          )

Yorum yap

Hakkini helal et insaallah lakin benimkisi hüsn-ü zan idi.
            Hakkımız yok, ama eğer varsa her zaman helaldir senin gibi kardeşlerime. Hüsn-ü zannından hiç bir zaman da şüphe etmedim, etmem de.
            Lakin, insanların benim hakkımda bilmedikleri daha o kadar çok şey varki, zamanla daha yakından tanışacağız inşaallah.
            Derdi; Allah'ın (cc) rızası olanlara selam olsun!

Yorum yap

dediklerinizi zor anlıyorum burda çok zaman geçirmem gerekiyor. bir sürü bilmediğim kelime varmış ya .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X