Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaydirildi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kaydirildi

burası ne mene bir site bea bir yerde mesaj yazamazsınız diyor başka bir yerde mesaj yazmaya müsade var burası dengesiz bir yer herhalde..

sayın harabati formumuzda İman ve İslam ile uyanış topiğine cevap ve mesaj yazamıyorsunuz diğer yerlere mesaj yazabilirsiniz burası bir İslami forum sitesi ve bu tür yazı şekliniz hiç uygun değil. sorunlarınızı moderatörlere bildirebilirsiniz...

İmandır o cevher ki, ilahi ne büyüktür!..
    İmansız olan paslı yürek sinede yüktür...

Yorum yap

huu

bu sitede her birşey ingilizce neden ?? başkası olmayın kendiniz olun ...bunca başkalarına özenerek bilerek veya bilmeyerek laikçi faşistler gibi milleti kültür emperyalizmine maruz bırakıyorsunuz ...

Yorum yap

harabati Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        bu sitede her birşey ingilizce neden ?? başkası olmayın kendiniz olun ...bunca başkalarına özenerek bilerek veya bilmeyerek laikçi faşistler gibi milleti kültür emperyalizmine maruz bırakıyorsunuz ...
        saygi deger kardesim, iklk önce bu yazdiginiz konuya ait bölüm burasi degil , buna dikkat ettseydiniz daha iyi olurdu. Sistemde 3 ayri dil paketi mevcut sitenin altindan secebilirsiniz, elimizden geldigi kadar sistemi türkceye cevirmeye calistik ve devam etmekteyiz, isterseniz size dil paketini gönderelim siz tercüme edin kalan yerleri bizim icin ne dersiniz ?
        Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir...
        D
        ünya Bir Bekleme Odasıdır,Çağrılınca Gireceğiz..(IlyasKüçük
        )

Yorum yap

huu

moderetör kim ve nasıl ulaşabilirim ??? zaten sıkıntı yaratan ve beni agresif yapanda sorunuma çare bulamakltan kaynaklanıyor.. siteye kayıt ve üye olurken ve giriş yapabilmek için verdiğim mücadele ve sıkıntı beni deli divane etti ve haliyle stres içinde bunlar yazılır ..buranın yetkilisi veya her kimse işini doğru dürüst yapsa ve ulaşılmaz olmasa sorun olmaz.. bul ve ulaş bulabilirsen ve ulaşabilirsen..

Yorum yap

harabati Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            moderetör kim ve nasıl ulaşabilirim ??? zaten sıkıntı yaratan ve beni agresif yapanda sorunuma çare bulamakltan kaynaklanıyor.. siteye kayıt ve üye olurken ve giriş yapabilmek için verdiğim mücadele ve sıkıntı beni deli divane etti ve haliyle stres içinde bunlar yazılır ..buranın yetkilisi veya her kimse işini doğru dürüst yapsa ve ulaşılmaz olmasa sorun olmaz.. bul ve ulaş bulabilirsen ve ulaşabilirsen..

siteye 3.870 üye kayit olmus sorun yasamamis, bu birazda kisinin internet tercübesinden kaynaklaniyor sanirim, sizde üye olmayi basarmisiniz iste sorun kalmamis artik agresif olmanizada gerek kalmadi.
            Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir...
            D
            ünya Bir Bekleme Odasıdır,Çağrılınca Gireceğiz..(IlyasKüçük
            )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X