Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tüm kısmeti kapalı insanlar ne yaşar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

  • Tüm kısmeti kapalı insanlar ne yaşar?

    İş kısmeti,evlilik kısmeti,baht kapalılığı sonucu kısmetlerin hepsi kapalı olma sonucu şu başlıca belirtiler görülebilir:"Takıntı,depresyon,zorlayıcı akıldan çıkmayan düşünceler,kafa karışıklığı,mantık parçalanması,ölüm ve intiharı isteme,hayattan zevk almama,nefsi emmareden kurtulamama,nefsin firavunlaşması,hayali görüntüler,istimna(mastürbasyon),gaipten sesler duyma,evlenememe,çalışamama,değersizlik hissi,hayellerin gerçeğin aslı olmaması,eşini veya kısmetini çirkin görme,ümitsizlik,karamsarlık,asabi olma,cinnet geçirme,düşüncelerin okunduğu hissi,davranışların dış dünya ile bağlantıları olduğunu hisstetme,şüphecilik,kıskançlık,dışardan duyulan konuşma sesleri,seneryo yazma ve yaşama,yaşanmamış olayları yaşanmış gibi görme,gerçekçi olmayan düşünceler,çevreden huzursuzluk,başka kişilere özenme,doğa üstü güçlere inanma,sakinlik yaşayamama,aldatılma korkusu,hataya düşme korkusu,harekete geçememe,ibadet etmekte zorlanma,gerçeklerden uzaklaşma,kafanın içerisinde bir yaşantı,bayılma yani sara,iffetsiz kadınlardan hoşlanma,kara sevda,kin gütme veya haset etme.Bunlar başlıca cin tutma belirtileridir.Elinizden geldiği kadar kendiniz müdahale etmeyin,sorununuz ciddileşebilir.Cin öldürmenin vebali ağır olabilir.Cin müslüman olarak terk etmelidir. Nasıl ameliyat yallış olursa bunun sonucu felaketse,yanlış müdahalenin sonucuda ağır olabilir. En güveniler yöntem,namazlardan sonra bir namaz tesbihatı ve tesbihat duaları içeren kitap alıp bunu namazlardan sonra okumaktır.Diğer bir yöntem ise mübah rukyedir.İhlas suresi,Felak suresi,Nas suresi bu surleri üçer kez elleri açıp okuyup daha sonra üfleyip sağ el ile elinin yettiği yerleri mesh etme ve bunu üç kez tekrarlama.Yatmadan önce yapılmalıdır.Vesvese duası okunabilir.
    Hz.Enes(r.a)'den rivayetle,Allah'ın Resulü (s.a.v)buyurdu:"İblisin fil hortumu gibi bir hortumu vardır. Onu ademoğullarının kalbine yerleştirir. Onun içinde şehvet ve lezzetler bulunur. Hortumunu yerleştirdiği kalbe vesvese verip Rabbi hakkında şüpheye düşürür. Kul: *Eûzü billâhis semíıl alími mineş şeytânirracîm* Ve eûzü billâhi en yahdurûn* İnnellâhe hüves semîul alîm* Manası:"Huzurdan kovulmuş olan şeytanın şerrinden her şeyi bilen ,duyan Allah'a sığınırım.Şühhesiz Allah,hem her şeyi duyan ve bilendir."derse,hortumunu kalpten çekiverir.
    Not:"Duaya başlamadan evvel "Sübhâne Rabbiye'l Aliyyi'l A'la'l Vehhab" diye duaya başlayıp en az iki salevat getirerek duayı tamamlayın. Salevatı kısa olarak "Allâhümme salli alâ Muhammed" diyerek getirebilirsiniz. Bu dua takıntı,vesvese,sanrısal ses duyanlar için etkilidir.Ama hastalığın nüks göstermesi gerekebilir.Kimyasal ilaç kullanılmış ise altı ay sonra vesvese duasası etki gösterir." Bitki olarak sarı kantaron ve kedi otu bitkisi tedaviye yardımcı olarak çörek otu yağı kullanılabilir. Sarı kantaron çayı öğlenden önce bir kez beş dakika kaynatılarak içilir.Kedi otu çayı geceleri beş dakika kaynatılarak içilir.Çörek otu yağı bir çay bardağı suya üç damla damlatılarak günde bir kez içilir.Çaylar bal ile şerbet yapılarak tatlandırılıp içilir.İlk iyileşme belirtileri iki ay sonra görülür ve üç ay kullanılır.Tekrarlayan hastalık yine aynı şekilde tedavi edilir. Ayva yaprağı ve alıç çayı kombine edilerekte kullanılabilir.Ayva yaprağı çayı üç ayva yaprağı 15- 20 dakika kaynatılıp bir bardak balla tatlandırılarak içilir. Alıç çayı beş dakika kaynatılıp balla tatlandırılıp içilir.Sabah yada akşam içilebilir veya sabah akşam içilebilir.Daha farklı çözüm yollarıda bulabilirsiniz.Ama musallat olan cini öldürmeyin.Yada bilinçsiz tedavi olmayın.
Hazırlanıyor...
X