Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nice on yıllara İslamForum

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nice on yıllara İslamForum

Neredeyse 3,5 yıldan beri İslamForum platformunda bulunmaktayım.

Değerli patronumuz İlyas Bey bugün İslamForum logomuzun üstüne 10. yıl ibaresini kondurmuş.

Gururlandım ve mutlu oldum. Daha nice on yıllar diliyorum.

İlyas Bey'in şahsında tüm İslamForum ailesini kutluyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu şerefli hizmetin mihmandarı İlyas beyi hususen kutluyorum.

Çizgisini, her türlü provakasyon, hile ve entrikalara rağmen bozmayan İslamForum, sırf rızai Hakk için var olmanın haklı gururunu hak ediyor.

Bu şerefli görevde hizmet vermiş ve vermekte olan tüm yöneticilere ve üyelere de teşekkürü borç biliyor İslamForum.

Bu dönemin bir cihat vesilesi olarak gördüğüm İslamForum'a ben de minnettarım.

Daha nice hayırlı hizmetler için...

Ve tevekkel alellah ve kefa billahi vekila

Ne olursan ol, nerde olursan ol, nasıl olursan ol.
    Ümit ve sabırla O'nu bulabilmeye,
    Bir sebep, bir yol, bir nefes ol.

Bütün Tağutları Red...

Hizmetinizi Rabbim İzzeti dergahında kabul buyursun inşaallah. Bu zamanda böyle bir hizmeti vermek, her babayiğitin harcı değildir zaten, Bekir kardeşim. Önemli olan aynı zamanda bu hizmeti çizgiyi bozmadan, dönmeden, dönüşmeden tamamlayabilmektir. Hakk razı olsun inşaallah Hakk adına bu konuda bir harf dahi yazanlardan. Mizanda her zerrenin ağırlığının dikkate alındığı o büyük günde, bu hizmet uğrunda emek sarfedenlerin mizanlarının ağırlığının bereketini diliyor bu vesile ile bu uğurda hizmet veren siz kardeşlerimin 10. yılını hayrlara vesile olmasının devamını Yüce Rabbim'den diliyorum.

Ayrıca, dualarınızı bekliyorum.

"Sana da o Kitab'ı (Kur'an'ı) hak, önündeki kitapları doğrulayıcı, onları gözetici olarak indirdik. Artık Allah'ın indirdiği ile aralarında hükmet ve sana gelen haktan ayrılıp ta onların arzularına uyma. Sizden her biriniz için bir şeriat ve bir yol koyduk. Eğer Allah dileseydi elbette sizi tek bir ümmet yapardı. Fakat verdiği şeylerde sizi imtihan etmek için ümmetlere ayırdı. Öyle ise iyiliklerde yarışın. Hepinizin dönüşü Allah'adır. O zaman anlaşmazlığa düşmüş olduğunuz şeyleri size bildirecektir." (Maide : 48 )

Mukarrebun içerisinde yer alın inşaallah.
    Derdi; Allah'ın (cc) rızası olanlara selam olsun!

Yorum yap

Bu aralar tam zamanında bakıyorum internete demekki
      10 yıl mı olmuş. Bende heralde 2006 üye olmuştum. Uzun zaman olmuş. Bekir abi senin siteye geldiğin zamanları hatırlıyorum.
      Evet çok şey öğredim bu site vasıtasıyla. Buna vesile olduğu için önce Ilyas abiye ve sonra kıymettar büyüklerime şükranlarımı sunarım..

selametle..
      CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

Ben de 2007 yılının sonlarında üye olmuştum.Çok nick değiştirdim Safinaz,muhik,gabin ve şimdi de esmer ama yine burdayım.Benim ilk forum deneyimim.Ne çok banlandım ,ne çok tartıştım,ne çok güldüm,ne çok üzüldüm,ne çok arkadaş edindim.O zamanlarki canlılığı yok tabi.Nice yıllara
        Bir dönüm noktasında aklıma Rahman düştü...

Yorum yap

2007 yılından beri çok şeyler öğrendiğim forumda emeği geçen herkesten Allah(c.c) razı olsun inşallah forum eski canlılığınada kavuşur.

İmandır o cevher ki, ilahi ne büyüktür!..
          İmansız olan paslı yürek sinede yüktür...

Yorum yap

samanyolu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            2007 yılından beri çok şeyler öğrendiğim forumda emeği geçen herkesten Allah(c.c) razı olsun inşallah forum eski canlılığınada kavuşur.
            Çok iyi niyetlisiniz.Bu kadar çok üye sayısı olup,bu kadar aktif bir sitede günlerce birkaç konu ve birkaç aynı üyenin mesajının olması çoook düşündürücü.Herşey bir yana Duha'nın üyeliği silindi,forumdan uzaklaştırıldı da tüm mesajları da silinmiş.Çok hayıflandım,gerçek bir ummandı.

Yorum yap

Eski üyeler yazmasa da hergün bakıyorlar )
              Çok kişinin ilk gözağrısı bu forum. O yüzden her girişte bi bakıyoruz hepimiz.

Mucahid abi vardı o da yazmıyor. Enver abiyi de göremiyorum. Nerelerde ki ??

selamet..
              CİHAD: Fert, cemaat ve toplum bazında iyiliklerin yaşanır hale gelmesi, kötülüklerin kaldırılması için bütün gücümüzle hep beraber ve teşkilatlı bir şekilde çalışma mecburiyetini üzerimize yükleyen farzdır...

heryazdığımiçinالله يعلم(ALLAH bİliR)diyorum...

Yorum yap

Mücahid isimli vatandaş o zamanların ilk süpürge vazifesini gören (üyeleri süpüren) yöneticisiydi.Sağolsun bu forumun boşaltılmasında çok emekleri geçmiştir.

Yorum yap

Tebrik ediyorum, nice mutlu on yıllara ) eski dostlara selamlar , sevgiler ; yenilere merhabalar

Yorum yap

10 yıl çok uzun bir süre, bu samimi yöneticilere teşekkürler..

Yorum yap

bu sene 11. yıl oluyor galiba , nice 11 yıllara, islamforum güzel bir site. yarı ömrüne bende şahitim sanırım emeği geçen herkese teşekürler

Yorum yap

uzun bir süredir sitede yöneticilik yapan, emektar, fedakar, özverili Bekir Bey'e de yürekten tebrikler. Teşekürler.

Yorum yap

ben sinang beni tanıyorsunuz,2006 dan beri ihvanı müsliminin bir sempanizmanıyım.hasan el benna ,seyyid kutub,mustafa sıbai,said havva,mevdudi,bedüzzaman,kardavi saygı duyduğum daha nice alimlerden alıntılar la genelde bilinirim.
                          nice 10 yıllara...diyelim.
                          "Doğrudan doğruya Kur'an'dan alıp ilhamı / Asrın idrakına söyletmeliyiz islamı..." M.AKİF ERSOY

Yorum yap

Evet sizi hoş bir şekilde tanıyorum sinang paylaşımlarınıza aynı şekilde devam etmeniz dileklerimle ...

Yorum yap

çok güzel bi forum iman ve islamla uyanış kısmında çok güzel bilgiler var bende kutluyorum islam forumun 10 yılını emekterlara da teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X